Poslední série letošního ročníku Matesa odstartovala!

Je tu poslední série letošního ročníku matematické soutěže Mates. Pokud se chcete dozvědět, jak skončilo dobrodružství Mat a Tes, není nic jednoduššího než se pustit do jejího řešení. Jak jste zvyklí, čekají na vás čtyři příklady, které Matovi a Tes velmi pomohou.

Zároveň s touto sérií posíláme i pozvánku na Matesácké soustředění na Baldě. Víc se o něm dozvíte ve článku výše nebo v sekci Balda (tam se můžete i přihlašovat). Zároveň tam naleznete i přihlášku a další informace.

Svoje řešení nám můžete zaslat poštou na adresu uvedenou na konci série nebo na e-mail mates@gympolicka.cz. Také prosíme všechny, kteří odeslali třetí sérii, aby si zkontrolovali jejich bodový zisk ve výsledkové listině, kterou naleznete v příloze.

V případě jakýchkoli nesrovnalostí nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat přes e-mail mates@gympolicka.cz nebo prostřednictvím formuláře v sekci Dotazy.

Váš Mates Tým

Příspěvek byl publikován v rubrice Mates - 2021/2022 a jeho autorem je Jakub Andrlík. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.